نصب چمن مصنوعی در بین دوستداران حیوانات خانگی به طور فزاینده ای محبوب شده است. تعداد بسیاری از مراکز مراقبت از سگ، نصب چمن مصنوعی حیوانات خانگی را نسبت به چمن های سنتی انتخاب کرده اند. در زیر، برخی از سوالات متداول در مورد چمن مصنوعی سگ ها را بررسی می کنیم.

 

  • آیا چمن مصنوعی برای سگ خانگی بی خطر است؟

بله، چمن مصنوعی برای حیوانات خانگی کاملاً بی خطر است. چمن های مصنوعی برای حیوانات خانگی بسیار مقاوم تر از چمن های سنتی هستند؛ چرا که می توانند در برابر هرگونه سایش و پارگی توسط پنجه ها یا ناخن های سگ مقاومت کنند. از آنجایی که حیوان خانگی نمی تواند چمن مصنوعی را حفاری کند، بسیاری از صاحبان حرفه ای سگ و حیوانات خانگی استفاده از چمن مصنوعی برای سگها را نسبت به چمن های سنتی انتخاب می کنند.

چمن مصنوعی برای سگ

 

  • آیا چمن مصنوعی حاوی مواد شیمیایی مضر برای سگ ها است؟

خیر، برعکس، نصب چمن حیوانات خانگی راهی عالی برای ایجاد محیطی ایمن برای حیوانات خانگی و محافظت از آنها در برابر مواد شیمیایی مضر چمن است. برخلاف چمن واقعی، چمن مصنوعی اجازه رشد علفهای هرز را نمی دهد. بنابراین نیازی به استفاده از کود، آفت کش و مواد شیمیایی مورد استفاده برای از بین بردن علف های هرز نیست. 

  • آیا سگ خانگی می تواند روی چمن مصنوعی ادرار کند؟

بله ، سگ ها نه تنها می توانند روی چمن خود بازی کنند و بچرخند، بلکه می توانند روی چمن مصنوعی ادرار کنند. سطح پشتی چمن مصنوعی دارای سیستم زهکشی است که اجازه می دهد ادرار حیوانات خانگی به داخل آن نفوذ کرده و تخلیه شود، اما مدفوع سگ مانند نظافت چمن طبیعی به تمیز کردن و جمع آوری دستی احتیاج دارد. پس از دفع مدفوع، باقیمانده های آن را به وسیله چنگگ بیرون بریزید تا از هرگونه بوی ماندگار یا بوی نامطبوع خلاص شوید.

  • آیا امکان رشد ات داخل چمن مصوعی هست؟

همان طور که می دانید، از بین بردن آفات از روی چمن طبیعی، سخت و دشوار است. خبر خوب این است که چمن مصنوعی اجازه نمی دهد که این ات درون تیغه های چمن زندگی کنند. اما با این حال،  در حالی که هیچ خاکی برای بستر لانه سازی آنها وجود ندارد، تجمع بقایا و برگها می تواند یک محیط مناسب تولید مثل ایجاد کند. اگر یک چمن مصنوعی تمیز داشته باشید، می توانید احتمال وجود ه را تا حد زیادی کاهش دهید.

  • روش نگهداری چمن مصنوعی برای سگ ها چگونه است؟

حداقل هفته ای یک بار محل را با شلنگ آب نظافت کنید تا چمن شما از هرگونه بو و بوی بد، پاک شود. مدفوع را جمع کنید و در سطل آشغال زباله دفع کنید. استفاده از یک شلنگ فشار قوی به شما کمک می کند تا نقطه مورد علاقه سگ خود را تمیز نگه دارید. 

چمن مصنوعی برای سگ خانگی

 

  • آیا چمن مصنوعی مقاوم و مانگدار است؟

چمن مصنوعی به طوری علمی فرموله شده تا تست های مربوط به زمان ماندگاری را تحمل کند. چمن مصنوعی بیش از 20 سال عمر دارد و می تواند در برابر بازی سگ های خانگی بر روی سطح خشک خود مقاومت کند. با استفاده از چمن مصنوعی، نگران ساییدگی و پارگی حیوانات خانگی نخواهید بود. چمن مصنوعی حیوانات اهلی حتی پس از سالها قرار گرفتن در معرض عناصر آسیب زا، سرزنده و زیبا به نظر می رسد.

و چه چیز بهتر از اینکه مانند چمن های سنتی نیازی به نظافت و چمن زنی مداوم ندارد.

 

منبع


مشخصات

تبلیغات

کسب درآمد

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم و سریال فروشگاه الکتروموتور تکفاز و سه فاز فستیوال های معتبر ایرانی و جهانی فیلم و سینما نرم افزار حسابداری تولیدی لشکر سایبری مدافعان حق بیماری ها نوجوان و فضای مجازی پناه اپلیکیشن خبر در شهر suga&chimchim کسب رایگان ارزهای دیجیتال